עשרה מתכונים לסוף השבוע

Posted by & filed under מתכונים לשבת, בונבונים.

עשרה מתכונים לסוף השבוע

עשרה מתכונים לסוף השבוע עם מתכונים חדשים פותחים את הפוסט האהוב עליכם – מתכונים לשבת. תבשילי קדירה כל כך מתאימים לחורף והיום תבשיל קדירה חדש עם ירקות שורש, יש גם תבשיל לעוף עם ירקות ואורז בסיר אחד, יש מתכון חלומי לאסדו ועוד מתכונים נהדרים לבשר. במחלקת המתוקים דאגתי לכם למתכון חדש לעוגה חלום, עוגת תפוחים… Read more »

עוגת קרמבו שוקולד ללא גלוטן

Posted by & filed under עוגות ללא גלוטן, מתכונים ב-10 דקות, מתכונים, מתכונים לילדים, מתכונים לעוגות, מתכונים לעוגות שוקולד, מתכונים לעוגות שוקולד, מתכונים ללא גלוטן/ללא סוכר, מתכונים בצ'יק צ'ק, מתכונים לעוגות וקינוחים פרווה, מתכונים לעוגות יום הולדת, מתכונים צמחוניים, בונבונים, בונבונים.

עוגת קרמבו שוקולד ללא גלוטן

עוגת קרמבו שוקולד ללא גלוטן היא עוגה כל כך טעימה! היא מסוג העוגות שאח שלי היה אומר עליהן "יש בעיה עם העוגות שלך, הן נגמרות מהר מדי". העוגה הזו עונה בול להגדרה. עוגת קרמבו היא עוגה קלה להכנה, הפעם הכנתי את עוגת הקרמבו עם קרם שוקולד ובתבנית מרובעת לא עגולה. בדרך כלל בתבנית עגולה העוגה… Read more »

גלילות חצילים עם גבינה

Posted by & filed under מתכונים לשבועות, מתכונים, מתכונים עם וידאו, מתכונים לארוחת בוקר, מתכונים לארוחת ערב, מתכונים לתשעת הימים, בונבונים, בונבונים, כללי.

גלילות חצילים עם גבינה

גלילות חצילים עם גבינה הכנתי בשבועות ואנשים אהבו מאד. בדרך כלל מכינים את גלילות החצילים עם רוטב עגבניות, אבל אני הכנתי עם רוטב שמנת והתוצאה יצאה מהתנור – מושלמת. לתערובת הגבינות הוספתי עשבי תיבול ועם הבלילה הכנתי גם את הציפוי שמעל. את החצילים אפיתי בתנור ותוכלו לראות כאן – איך מכינים חצילים בתנור ואחרי זה… Read more »