מתכונים

מתכונים לחנוכה

מתכונים לחנוכה מבית סוויט דולי

מחפשים מתכונים לחנוכה? סופגניות, לביבות ועוד? כאן בסווויט סולי תמצאו מבחר מתכונים טעימים שמכינים במהירות לכבוד חג החנוכה.

איך מכינים סופגניות, מתכון מנצח לסופגניות מנצחות ועד לביבות . מבחר מתכונים לחנוכה.

מתכונים ללביבות

מבחר מתכונים ללביבות בכל הטעמים:

  • לביבות טבעוניות

  • לביבות צמחוניות

  • לביבות אפויות בתנור

אתם חייבים להודות שלביבות הם מנהג טעים ומשובח, לכן יש לכם מבחר מתכונים לחנוכה של סוויט דולי. הכנתם לביבות וצריכים מתכונים נוספים? אתם מוזמנים לבדוק באתר את הקטגוריות של מתכונים לחגים.

מתכונים קלים לחנוכה

מגוון מתכונים קלים להכנה וטעימים במיוחד: סופגניות אשל מהירות וטעימות, לביבות מתוקות ומטוגנות במיוחד לחנוכה, גם מבחר מתכוני לביבות אפויות.

תוכלו למצוא, מתכונים לצ'ורוס, מתכונים ללביבות עם תפוחי עץ, מתכונים לסופגניות שמכינים במהירות, מבחר מתכונים מהירים טעימים ומופלאים שמתאימים לאירוח בחג.

שמונה ימים חוגגים את חג החנוכה וזו הזדמנות מצויינת לאירוח.בחג החנוכה נארח עם מתכונים טעימים של סוויט דולי.

לכבוד חג החנוכה, מיטב המתכונים המהירים והקלים, הכל במקום אחד, מתכונים טעימים שמכינים במהירות לכבוד החג, מתכונים ללביבות, מתכון לסופגניות, מתכון לספינג והכל במקום אחד.

שאלות ותשובות בנושא מתכונים לחנוכה

דולי, יש לך עוד מתכונים שמתאימים לחנוכה ללא גלוטן?

אני כל כך שמחה שאני יכולה לעזור. בוודאי. ראשית שתדעו שבעיקרון כל מתכון של פשטידה אתם יכולים להפוך אותו ללא גלוטן אם תשתמשו בקמח ללא גלוטן, או קמח תירס או קמח חומוס למשל. תמירו את כמות הקמח באותה כמות של קמח ותהייה לכם פשטידה ללא גלוטן.

איזה מתכונים אפשר להכין לחנוכה לילדים?

או! שאלה מצויינת!
בדרך כלל לילדים אני מכינה "פינגר פוד" שהכוונה דברים שהם יכולים לקחת ולאכול עם הידיים בקלילות. בניגוד לנו המבוגרים שזקוקים לצלחת.
משה בתיבה, נקניקיות עטופות בבצק, מיני לחמניות זיתים שילדים משתגעים עליהם, בית לזית – חטיף שאפשר להכין עם הילדים ביחד, פנקייקים קטנים שמכינים בחמש דקות, הם יעופו על זה.

דולי אני מחפשת מתכונים קלים לחנוכה, יש לך רעיון?

יש לי קטגוריה עם המון מתכונים עד 5 מצרכים שיש שם המון מתכונים שקל להכין לכבוד החנוכה. חפשו "מתכונים מחמישה מצרכים בלבד".

רעיונות לאירוח בחנוכה, יכולה לעזור בבקשה?

כדי שיהיה לכם קל הכנתי לכם מאמר יום אחרי יום בהדלקת נרות מה להכין. מתכונים מתוקים, קינוחים, סלטים הכל במקום אחד. חפשו "4 מתכונים עם תפוחים לנר רביעי".

תפריט נגישות

המתכון נשמר
במחברת המתכונים